Autopůjčovna AUTO-LION

Chcete si zajet na výlet nebo dovolenou? Chcete si zajet navštívit rodinu? Potřebujete si jen přestěhovat pár věcí? Pro tyto příležitosti není nutné si kupovat vlastní vůz, ale stačí si ho pouze půjčit. Slovy klasika " Jediný vůz, který Vám nezestárne je ten, který si nekoupíte". 

Využijte nabídku našich vozů k zapůjčení. Jelikož jsme malá rodinná půjčovna, jsme velice flexibilní a dokážeme se tak přizpůsobit Vašim požadavkům. Našim cílem není v tuto chvíli nabízet nejluxusnější vozy, ale naopak alternativní  a dostupnou možnost dopravy pro běžné uživatele (řidiče), ne jen firemní klientelu. Proto využíváme vozy značky Škoda, které jsou všem dobře známé. Náš vozový park obsahuje vozy z let výroby kolem roku 2005, díky čemuž jsme schopni držet trvale nízké ceny. Stáří vozu však v tomto případě neznamená nižší kvalitu nebo horší svezení. Všechny vozy jsou pravidelně servisovány a zakládáme si právě na jejich spolehlivosti a údržbě. Dostanete tedy stroj v bezvadném stavu s klimatizací, doplněný o prvky výbavy jako Handsfree, led žárovky v předních světlometech apod.

Půjčovnu jsme z vlastní zkušenosti založili pro nedostatek půjčoven, které by v Ústeckém kraji nabízeli vozy bez závad a za ceny, které si i běžný ´smrtelník´ může dovolit.

Za každého nového i stálého zákazníka budeme vděčni a těšíme se na Vás.

S pozdravem Lví rodina